magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

LENNY KRAVITZ - IT IS TIME FOR A LOVE REVOLUTION 17. 6. 2009 KOŠICE – STEEL ARÉNA - VYŽREBOVANIE VÝHERCOV 2.KOLA
@ Kultúra -> Koncerty      Jun 15 2009 - 17:03 GMT

Po obrovskom úspechu bratislavského koncertu v júni 2008 sa rock’n’rollová legenda Lenny Kravitz vracia na Slovensko, tentokrát do metropoly východu, kde vystúpi už 17.júna 2009 v košickej Steel Aréne. Okrem notoricky známych hitov z deväťdesiatych rokov Lenny predstaví skladby zo svojho aktuálneho albumu It Is Time For a Love Revolution.

Lenny Kravitz sa zapísal do povedomia ľudí už pred osemnástimi rokmi. Napriek tomu, že odvtedy sa v populárnej hudbe mnohé zmenilo, ostáva tento hudobník výraznou postavou a jedným z najúspešnejších rockových hudobníkov našej doby. Presviedča nás o tom aj jeho už ôsmy štúdiový album, It Is Time For A Love Revolution, strhujúca a zároveň elegantná novinka, ktorá vyšla začiatkom februára 2008.

Tvorba Lennyho Kravitza je verejnosti natoľko známa, že vymenovávanie jeho úspechov a známych hitov by bolo plytvaním času. Lenny Kravitz je od začiatku deväťdesiatych rokov synonymom rock´n´roll-u. Všetky jeho albumy boli ohodnotené najmenej ako zlaté, tri z nich získali multiplatinovú platňu.
It Is Time For A Love Revolution je v mnohých smeroch pre Kravitza novým začiatkom. Je to odvážny rockový album, na ktorom sa opäť potvrdzuje to, čo platí už bezmála dve dekády – že Lenny Kravitz je kvalitný spevák, autor skladieb a hudobník.

Každé Lennyho vystúpenie sa stalo malou senzáciou. Energia, prýštiaca z jeho farebnej šou, je doslova omamná. Nový album predstavil Lenny Kravitz tento rok v lete bratislavskému publiku a divákov si úplne podmanil. Na budúci rok preto poteší svojou návštevou fanúšikov v Košiciach. O dva dni neskôr (19/6/2009) vystúpi u našich českých susedov na brnenskom Velodrome.

Vstupenky na koncert Lenny Kravitza v Košiciach 17.6.2009 si môžete zakúpiť na www.ticketportal.sk. Viac info na XL promotion.

+ + + S Ú  A Ž + + +

Portál CASSOVIA.SK je mediálnym partneromtohoto jedinečného koncertu. Spolu s organizátorom sme pre Vás pripravili súťaž o 20 vstupeniek v 2 kolách. Máme tu záver súťaže a posledných piatich výhercov vstupeniek. Každý vyžrebovaný vyhráva 2 vstupenky, spolu v hodnote 60,- EUR.

Tu sú ich mená:
Alena Lengyelová
Anton Meszáros
Martin Jamnický
Beáta Drahovská
Marian Gábor


Srdečne blahoželáme! Všetkých výhercov sme o výhre už informovali aj telefonicky. Ak ste tentokrát nevyhrali, vstupenky si ešte môžete zakúpiť na www.ticketportal.sk.

Milan Frajt   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk