magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Príďte si vychutnať TEAM
@ Kultúra -> Oznamy      Nov 22 2002 - 10:34 GMT
Košické Jumbo centrum bude po čase opäť praskať vo švíkoch. V pondelok 2. decembra sa v ňom totiž o 19. hodine v estrádnej sále uskutoční dlhoočakávaný koncert skupiny TEAM v rámci EASY TEAM TOUR 2002.

Okrem lídra kapely Paľa Haberu sa košickému publiku predstavia aj Dušan Antalík, Milan Dočekal, Ivan Válek, Ivan Marček a Juraj Tatár. Popri najväčších hitoch na Vás čakajú i skladby z najnovšieho albumu TEAMU „Mám na Teba chuť“, ktorý je už v Čechách zlatý.

K neopakovateľnému zážitku z koncertu popri perfektných výkonoch muzikantov dozaista prispeje aj prvotriedny zvuk, svetelné efekty, veľkoplošná videoprojekcia a pyrotechnika, ktoré privezú štyri kamióny.

Vstupenky si ešte môžete zakúpiťv pokladni Jumbocentra, v Informačnom centre mesta Košíc na Hlavnej 59, alebo priamo v agentúre GreArt Biela 3 v Plzeňskej hospodě v Košiciach.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk