magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

DJ AT WORK, 4., 11. a 18. decembra v Kasárňach/Kulturparku
@ Kultúra -> Podujatia      Dec 04 2009 - 09:47 GMT
DJ AT WORK je špecifický projekt prezentačno – edukatívneho charakteru zameraný na vzdelávanie, komunikáciu i konfrontáciu na čo najvyššej úrovni a na skvalitňovanie nezávislej hudobnej scény na Slovensku. Má ambíciu prezentovať nie len odborníkov dj – skej a producentskej elity v rámci európskeho kontextu, ale predovšetkým ponúknuť priestor mladým ambicióznym ľudom so záujmom o dj – ing ako remeslo, získať potrebné odborné vedomosti a zručnosti. Špecifikom projektu je osobná účasť zvučných mien, profesionálov z danej oblasti, ktorí sa pre účely tohto projektu stanú lektormi, a formou seminárov a workshopov sa s návštevníkmi podelia o teoretické i praktické vedomosti a zručnosti, odprezentujú najnovšiu dj – skú techniku, hardvérové a softvérové novinky.

DJ AT WORK je rozložený do troch dní 4., 11. a 18. decembra 2009, kedy budú prebiehať dj – ské a producentské workshopy, ako aj súťaž dj – ov – turntablistov. Široká verejnosť sa môže zúčastniť prezentácií techniky a večerných afterpárty k jednotlivým podujatiam, na ktorých sa predstavia spomínaní lektori. DJ AT WORK je určený predovšetkým pre dj – ov a producentov elektronickej hudby, nadšencov dj – ingu, mladých ambícioznych dj – ov, ale i pre laickú a odbornú verejnosť.

„Chceme nepriamo nadviazať na predčasom nami realizované podujatia /DJ BATTLE 06/. V zásade chce projekt vybudovať platformu DJ súťaže/slovenská obdoba DMC World DJ Championship/, kde by si mohli zmerať svoje “sily” nielen slovenskí ale i zahraniční DJ-i. Súčasťou projektu sú aj workshopy zamerané na samotný DJ-ing a na výrobu elektronickej hudby založenej na počítačovej línii. Semináre budú prebiehať počas celého dňa rozdelené do na seba naväzujúcich kategórií, a popri tom paralelne pobežia prezentácie technológií, hardverových i softvérových noviniek“, uvádza zástupca Snap Wav, organizátor podujatia. Projekt si kladie za cieľ skvalitňovať domáce tvorivé prostredie v oblasti tvorby elektronickej hudby a DJ – ingu. „Týmto podujatím chceme podnietiť existujúcich aktérov, ako aj nabudiť začínajúcich tvorcov. Zároveň formou výuky a súťaže chceme podporiť nie len vedomostný potenciál, ale aj praktické skúsenosti po diskusii s renomovanými lídrami európskeho formátu. Prirodzene, takýmto spôsobom chceme vytvoriť priestor pre živú diskusiu a dialóg odbornej i laickej verejnosti, a tým podporiť medzikultúrny dialóg v konkrétnej oblasti súčasného umenia,“ doplnil. Ambíciou projektu je vytvorenie zázemia a portfólia pre budúcu spoluprácu so zahraničím na podobných projektoch ako je DMC World championship a RedBull music academy.

V budúcnosti má tento projekt a jeho tvorcovia ambíciu etablovať sa v medzinárodnom prostredí a tak sa začleniť do trendsetových celosvetových podujatí. Víziou je realizovať v budúcnosti súťaž „Dj battle“, ako celoslovenské predkolo, z ktorého víťazi sa budú môcť zúčastniť svetového finále DMC WORLD CHAMPIONSHIP, či usporiadať ako spoluorganizátor workshop RedBull music academy na
Slovensku.

PRIHLÁS SA - NAUČ SA - ZABAV SA Počas troch decembrových piatkov...zaži niečo viac ako event s dobrým lineupom... Pre Dj - ov a producentov, ale i nadšencov sú pripravené workshopy, semináre, prezentácie najnovšej DJ techniky. Dj - i sa môžu zapojiť sa do DJ súťaží v kategórií “FREE STYLE” a “DJ BATTLE”. Tieto podujatia budú vedené erudovanými personami DJ - ského sveta, ktorí sa predstavia aj na afterpárty vo večerných hodinách. Záujemcovia o súťaž, alebo o workshopy, sa môžu prihlásiť na e-mailovej adrese: pr@multikulti.sk. Je potrebné tak urobiť čo najskôr /workshopy nie sú verejné - obmedzená kapacita/. Potrebné údaje: meno, priezvisko, mail, história DJ - a /producenta/. Pre širokú verejnosť sú prístupné prezentácie a afterpárty.

VSTUPNÉ:
prezentácia techniky a DJ súťaže od 12.00 do 19.00 /VSTUP VO¼NÝ/
workshopy a DJ súťaže od 12.00 do 19.00 /AKREDITÁCIA 3 eur/
Afterpárty s Lektormi od 20.00 do 04.00 /VSTUPNÉ 6 eur/
Účastníci workshopov /VSTUP na afterpárty 3 eur/
VIAC INFO NA: www.multi-kulti.sk
ORGANIZÁTOR: Snap Wav   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk