magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

VSE rekonštruuje, ľudia a firmy nemajú elektrinu
@ Aktuálne -> Rôzne      Feb 25 2010 - 06:59 GMT
Energetici rekonštruujú elektrické vedenie v mestskej časti Sever v okolí botanickej záhrady a štadióna TU. Komplikuje to však život obyvateľom. Aj podnikateľom, ktorí sa pýtajú, či majú ľudí poslať na neplatené dovolenky a firmy zatvoriť. Elektrárne sa bránia, že všetko robia v rámci zákona.

KOŠICE. Plánované odstávky v dodávke elektriny sa dotknú niektorých ulíc košickej mestskej časti Sever. "Ich dôvodom je rekonštrukcia stavebných častí transformačných staníc na Komenského a Letnej ulici. Odstávky sú naplánované na 22. - 24. februára na Komenského ulici a od 25. 2. do 1. 3. na Letnej ulici. Dôvodom prác v čase od 8. do 16. hodiny je potreba udržať distribučnú sústavu v požadovanom stave, tieto práce nie je preto možné robiť v inom čase," vysvetlila hovorkyňa Východoslovenskej distribučnej (VSD), a. s., Andrea Danihelová.

čítaj celý článok   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606