magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Pozvánka - Voľná nedeľa v galérii!
@ Kultúra -> Podujatia      Jun 03 2010 - 13:34 GMT
V nedeľu, 6. 6. 2010 sa vo Východoslovenskej galérii v Košiciach opäť uskutoční podujatie Voľná nedeľa v galérii v rámci pravidelného cyklu prvých nedieľ v mesiaci. V tento deň je pre návštevníkov galérie vstup do všetkých výstavných siení a na sprievodné podujatia voľný.
Júnová nedeľa sa bude niesť v znamení tanca. O 10.00 sa uskutoční tvorivá dielňa pre najmenších, ktorú povedie Denisa Feketeová z Tanečného štúdia S.

Popoludní o 15.00 pripravujeme prednášku pre dospelých, spojenú s tanečnými ukážkami, pod vedením Martiny Hažinčákovej. Obe sprievodné podujatia sa uskutočnia vo výstavných priestoroch na Hlavnej 27.

Aktuálne výstavy vo Východoslovenskej galérii:

- Trienále maliarstva Euroregiónu Karpaty Strieborný Štvoruholník, výstavná sieň B, C
- ZUŠ Kováčska - 50-te výročie založenia, výstavná sieň A, D
- Factory - prezentácia diel absolventov a študentov Fakulty umení priamo na steny galérie, Alžbetina 22 - A22   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk