magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

TÝŽDEŇ (26.-31.10.) V TABAČKE: Nezávislá kultúra si vyberá primátora, Quasitrio, The Uniques, Kazety /CZ/
@ Kultúra -> Podujatia      Oct 25 2010 - 15:53 GMT

v stredu /27.10./ sa o 18:00 uskutoční moderovaná verejná diskusia s kandidátmi na post primátora mesta Košice, ktorá nesie názov NEZÁVISLÁ KULTÚRA SI VYBERÁ PRIMÁTORA. Diskusia vznikla pod záštitou o.z. Anténa, ktorej zakladajúcim členom je aj Tabačka Kulturfabrik a bude sa konat vo viacerých mestách súčasne. Hlavnou témou diskusie bude postavenie (nezávislej) kultúry a jej význam pre ďalší rozvoj spoločenského a kultúrneho života v regiónoch, na Slovensku i v širšom európskom kontexte.Na otázky prídu odpovedať traja kandidáti na primátora Košíc – František Knapík (KDH), Richard Raši (SMER) a Marek Kazimír (nezavisly).

V piatok /29.10./ Vás čaká koncert vynikajúcej komornej jazzy-hiphopovej formacie QUASITRIO, ktoru tvoria vynikajúci slovenski hudobnici: Bene (alias Peťo Tazok), Marián Jaslovský a Roland Kaník (Mango Molas).

V sobotu /30.10./ THE UNIQUES a KAZETY /CZ/ ukončia v Tabačke svoje spoločné turné.

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk