magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

ZÁHADNÝ SVET MUŠLÍ
@ Aktuálne -> Rôzne      Mar 08 2011 - 04:17 GMT

Botanická záhrada pripravila originálnu a pestrú výstavu ,,ZÁHADNÝ SVET MUŠLÍ ".  Na výstave si budete môcť prezrieť viac ako 1000 kusov exponátov z tropických morí a oceánov a z rôznych kútov sveta (Karibik, Pacifik). Okrem nádherných mušlí morských ulitníkov budú na výstave aj ulity suchozemských slimákov, koraly, ježovky, hviezdice, čeľusť zo žraloka, ktoré zaujmú všetkých a aj tých najmenších bádateľov morí. Vystavované exponáty sú veľké od niekoľkých milimetrov až po 45 centimetrov.

Možno si ju prezrieť v čase od 9.00 - 17.00 hod. v priestoroch na Mánesovej 23. Usporiadatelia radia –prídite sa naladiť na leto v čase pochmúrnej zimy. Návštevníci budú mať možnosť prezrieť si aj tropické a subtropické expozície v skleníkoch v čase od 09.00 hod. do 15.00 hod. a vonkajšie plochy v zimnom šate do 17.00 hod.

Botanická záhrada UPJŠ v Košiciach sa teší, že Vás môže privítať na svojich pozoruhodných výstavác

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606