magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Týždenný horoskop od 7. do 13. marca 2011 / P. Mišík
@ Horoskopy      Mar 06 2011 - 05:42 GMT

Slnko sa nachádza v znamení Rýb a je v slabnúcej konjunkcii s Marsom. Koncom týždňa Slnko bude v slabej a postupne silnejúcej konjunkcii s Uránom v znamení Barana. Urán zo znamenia Rýb vchádza do znamenia Barana v sobotu. Merkúr v stredu vchádza do znamenia Barana a je v konjunkcii s Uránom. Jupiter v znamení Barana je v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca. Jupiter je v opozícii so Saturnom v znamení Váhy a v sextile s Venušou v znamení Vodnára. Neptún je na konci znamenia Vodnára. Mesiac dorastá a prvú štvrť dosahuje v nedeľu. Konštelácia je stále napätá a vytvára narušenie rovnováhy.

 Pondelok: Mesiac je v znamení Barana a je v konjunkcii s Jupiterom, v opozícii so Saturnom a v kvadráte s Plutom. Je vhodné začínať nové a netradičné riešenia problémov. V záhrade vysádzame ríbezle a iné ovocné stromy. Do skleníka alebo do nádobiek sadíme paradajky, papriku a baklažán.

Utorok: Mesiac je v opozícii so Saturnom a o 18.52 hod. vstupuje do znamenia Býka. Vládca znamenia Býka je Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle a vplývajúca na hrdlo, krčnú chrbticu, hlasivky, krk a nosohltan. Podporuje umenie a vytvára podmienky pre umelecké cítenie.

Streda: Merkúr o 18.50 hod. vstupuje do znamenia Barana. Mesiac je v trigone s Plutom a v kvadráte s Venušou. Merkúr podporuje novinky, a vytvára výborné podmienky pre obchodovanie a podnikanie. Úspech je cez dynamiku a aktivitu. V zábave a umení sa bude dariť len priemerne.

Štvrtok:  Mesiac je v sextile so Slnkom. V záhrade vysievame koreňovú zeleninu, mrkvu, petržlen, cibuľu zimnú a pred sadbou ju uložíme do tepla. Ak je teplejšie môžeme predklíčovať skoré zemiaky. Zeler predklíčime pri teplote 16 stupňov  ak je nižšia tak by vybiehal do kvetu.

Piatok: Mesiac je v Kvadráte s Neptúnom a v sextile s Merkúrom a Uránom. Mesiac o 6.31 hod. vstupuje do znamenia Blížencov. Vládca znamenia Blížencov je Merkúr nachádzajúci s vo vzdušnom živle kde vplýva na rozum, mozog, vnímanie, pľúca, ramená a ruky.

Sobota: Urán vstupuje do znamenia Barana o 8.00 hod. Mesiac je v trigone s Venušou a Saturnom, v kvadráte s Marsom a Slnkom a v sextile s Jupiterom a Merkúrom. Urán bude niekoľko rokov búrať zaužívaný energetický systém a vytvorí nové netradičné riešenia.

Nedeľa: Mesiac je v kvadráte so Slnkom a Uránom a v trigone s Neptúnom. Mesiac vstupuje o 15.29 hod. do znamenia Raka. vládca znamenia Raka je Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle a vplývajúci na trávenie, metabolizmus, žalúdok a žalúdočné vredy. Podporuje rodinné spolunažívanie a zosilňuje emócie.

kontakt: 055 62 517 10

 


http://www.cassovia.sk/misik/index.php3

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606