magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Skupina Kabát sľubuje megashow
@ Kultúra -> Koncerty      Mar 06 2011 - 18:40 GMT

Najpopulárnejšia česká rocková skupina súčasnosti KABÁT, potešila koncom minulého roka svojich fanúšikov jubilejným desiatym albumom Banditi di Praga. Jej priaznivci sa s ňou môžu v Košiciach stretnúť v Steel aréne 11.marca o 19.hodine, v deň piatich narodenín Steel arény. 

Skupina Kabát a ich Banditi di Praga Tour 2011 sľubuje opäť skvelú megashow porovnateľnú s najväčšími svetovými produkciami. Tentoraz pôjde síce o halové turné, 15 koncertov v Čechách a 2 na Slovensku (Košice a Brezno). Spoluorganizátor slovenských koncertov turné M. Brondoš:  "Skupina chce na tomto turné využívať kruhové pódium uprostred hál zaručujúce čo najtesnejší kontakt s fanúšikmi na všetky strany."

Nový koncertný program, fantastickú show a nezabudnuteľný zážitok sľubuje skupina, ktorá predajom posledného radového albumu prekročila magickú hranicu milióna predaných nosičov.

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk