magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Týždenný horoskop od 21. do 27.marca 2011
@ Horoskopy      Mar 20 2011 - 06:36 GMT

Slnko vstupuje v pondelok do znamenia Barana a je v konjunkcii s Uránom v rovnakom znamení. Urán je v konjunkcii s Marsom v znamení Rýb. Jupiter je v slabnúcej konjunkcii s Merkúrom v znamení Barana a obe planéty sú v opozícii so Saturnom v znamení Váh. Venuša a Neptún sú v konjunkcii v znamení Vodnára. Pluto je v znamení Kozorožca. Mesiac ubúda a druhú štvrť dosahuje v sobotu. Konštelácia planét vyvoláva netradičné udalosti a vyžaduje si aj nie obvyklý spôsob ich riešenia.

 

Pondelok: Slnko vstupuje 21 minút po polnoci do znamenia Barana. Mesiac vstupuje o 20.17 hod. do znamenia Škorpióna. Mesiac je v konjunkcii so Saturnom, v opozícii s Jupiterom a Merkúrom a v trigone s Venušou a Neptúnom. Vládca znamenia Škorpióna je Mars nachádzajúci sa vo vodnom živle.

 

Utorok: Mesiac je v trigone s Neptúnom a v sextile s Plutom. Slnko celý mesiac bude podporovať netradičné formy podnikania, aktivít ale ja nepriaznivých udalostí. Na prvom mieste budú prírodné zložky, ktoré je potrebné prijať a prispôsobiť sa im.

 

Streda: Mesiac je o 21.45 hod. v znamení Strelca. Mesiac je v trigone s Marsom, Slnkom, Uránom a v kvadráte s Venušou. Vládca znamenia Strelca je Jupiter nachádzajúci sa v ohnivom živle a vplývajúci na vzdelanie, prijímanie a odovzdávanie informácií a cestovanie.

 

Štvrtok: Mesiac je v trigone so Slnkom, Uránom a Jupiterom. Po zdravotnej stránke vplýva na stehná a bederné kĺby. V záhrade vysievame popínavé rastliny, fazuľu, paradajky a papriky. Prerezávame ovocné stromčeky odstraňujeme poškodené a suché konáre a nevysádzame šalát.

 

Piatok: Mesiac je v kvadráte s Marsom a v trigone s Jupiterom a Merkúrom. Konštelácia planét podporuje cestovanie , dobrodružné výlety a spoločenské aktivity. Vyhýbame sa operáciám bederných kĺbov a stehien. V záhrade postrekom bojujeme proti škodcom.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii s Plutom a v kvadráte so Slnkom a Uránom. Mesiac o 2.57 hod. vstupuje do znamenia Kozorožca. Vládca je Saturn a nachádza sa v zemitom živle a vplýva na pokožku, kosti, chrbticu a tvrdohlavosť. V záhrade odstraňujeme burinu a pod kry a stromy naukladáme mulčovaciu kôru proti burine.

 

Nedeľa: Mesiac je v kvadráte so Saturnom a Jupiterom. Nepriaznivá konštelácia ovplyvňuje biznis, podnikanie, spoločenské stretnutia a uprednostňuje individuálne karieristické záujmy na úkor iných. Pozor na rodinné a zdravotné problémy s pokožkou.

 

kontakt: 055 62 517 10

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606