magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Košice 2013 uvádzajú
@ Kultúra -> Podujatia      May 04 2011 - 15:21 GMT

premiéru THE UNIQUES a Francúzov s plyšovými mončiči. Party ZONE v Kasárňach/Kulturparku na Kukučínovej ulici už tento piatok ponúka skvelý a kvalitný hudobný zážitok. DAT Politics z Francúzka, ktorí sú legendou na poli elektronickej tanečnej hudby zavítajú do Košíc po prvýkrát. Predvedú umenie, ktoré nie je len útokom na prvú signálnu sústavu a pri svojej hre použijú, najmä z minulosti známe, plyšové hračky - MONČIČI. Jedinečný zážitok znásobí košická kapelka THE UNIQUES, ktorá premiérovo odohrá svoje najnovšie skladby. „Live“ koncert začína o 22.00 hod. Nenechajte si ujsť koncertnú chuťovku, ktorú doplnia aj CHUNK – FOO FIGHTERS.

Na piatok a sobotu (6. a 7.5.) nezisková organizácia Košice – Európske hlavné mesto kultúry 2013, n.o. pripravila dizajnový trh, ktorý vznikne v rámci PARTY ZONE a zameria sa na výber dizajnových značiek zo Slovenska, predovšetkým z Košického regiónu. BAZart je synonymom možnosti odniesť si z Košíc nie len hokejový zážitok, ale aj originálny suvenír.

A to ani zďaleka nie je všetko, čo v Párty zóne zažijeme. V sobotu, 7. mája nás čaká koncert CHIKI LIKI TU-A, ktorých netreba nijak zvlášť predstavovať, so skvelou afterparty a víkend zavàšime v nedeľu filmom KALINOVSKI SQUARE, ktorý dokumentuje život v Bielorusku.

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk