magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

David Guetta - lahôdka na rozlúčku
@ Kultúra -> Koncerty      May 09 2011 - 10:58 GMT

Dni mesta Košice 2011 a Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji IIHF 2011 pomaly končia.  Mesto pripravilo celý rad veľmi atraktívnych podujatí a v stredu 11. mája 2011 to bude na záver „kultúrna lahôdka“ v podobe vystúpenia  hviezdy na svetovej hudobnej scéne v exkluzívnej tanečnej párty nazvanej DAVID GUETTA „LIVE IN CONCERT!" David Guetta - jeden z najžiadanejších producentov našej planéty je pripravený, aby dostal elektronickú hudbu mimo hraníc globálneho undergroundu, kde vládne ako housový DJ No. 1. Podal si ruky a spojil sily s niektorými veľkými menami mestskej sub- kultúrnej scény, aby nielen objavoval nové talenty, ale zároveň aj začal siahať po novej úrovni. 

V Európe je David Guetta niekoľkonásobným držiteľom platinového albumu za počet predaných nosičov, medzi ktorými nechýbajú ani tri jeho albumy, ktoré do dnešného dňa stoja na vrcholoch hudobných rebríčkov (Just a Little More Love 2002; Guetta Blaster, 2004; Pop Life, 2007). EMI Music vydá najočakávanejší Guettov 4-tý album koncom augusta. Hlavným znakom albumu sú vokálne vstupy hostí Kellyho Rowlanda, Will.I.Am-a, Novela a pravdaže dlhoročného tvorcu hitov Chrisa Willisa. Na albume nechýbajú ani ďalší noví autori, o ktorých sa zatiaľ nebudeme zmieňovať. Guetta vyprodukoval aj singel “I Got A Feeling” skupiny Black Eyed Peas.

 Košice sa majú na čo tešiť. Vystúpenie, ktoré podľa vyjadrenia organizátorov z agentúry Celebration doslova otriaslo podlahami najväčších klubov v Bejrúte, Veľkej Británii, či v legendárnom moskovskom tanečnom klube Opera, bude určite veľkým zážitkom a nezabudnuteľnou show aj v košickej STEEL ARENE.

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk