magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Dnes vám vyšetria znamienka
@ Aktuálne -> Zdravie      May 16 2011 - 02:33 GMT

Dermatológovia Univerzitnej nemocnice L. Pasteura Košice sa už tradične zapoja do Európskeho dňa melanómu, ktorého ôsmy ročník sa bude konať v pondelok 16. mája. Pacientom vyšetria znamienka dermatoskopom a v prípade zistenia akéhokoľvek kožného nádoru im navrhnú vhodný terapeutický postup.

Na Klinike  dermatovenerológie UN L. Pasteura Košice na Triede SNP č. 1 sa uskutočnia vyšetrenia na medziklinickej ambulancii na 8. poschodí monobloku (lôžková časť) 16. mája v čase od  9. do 13. hodiny. 


    

Na oddelení dermatovenerológie UN L. Pasteura Košice na Rastislavovej 43 sa vyšetrenia uskutočnia na konziliárnej  ambulancii v miestnosti Okresnej melanómovej komisie na VII. pavilóne 16. mája v čase od 12. do 13. hodiny.

 

Zdroj:http://www.fnlp.sk/

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606