magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Týždenný horoskop od 29. mája do 5 júna / Peter Mišík
@ Horoskopy      May 29 2011 - 04:32 GMT

Slnko je v znamení Blížencov  v trigone so Saturnom v znamení Váh. Merkúr je v znamení Býka  a vo štvrtok prejde do znamenia Blížencov a je v konjunkcii s Venušou v znamení Býka. Venuša je v konjunkcii s Marsom  tak isto v znamení Býka. Saturn  je v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca a v kvadráte s Uránom v znamení Barana. Saturn je v opozícii s Uránom a Jupiter v znamení Barana je v sextile s Neptúnom v znamení Rýb. Mesiac dosahuje nov v stredu. Konštelácia planét presúva ťažisko riešení na rozumovú úvahu pred  tvrdohlavosťou.

 

Pondelok: Mesiac je v znamení Býka a je v konjunkcii s Marsom a Venušou a v trigone s Plutom. Mesiac vplýva na krk, štítnu žľazu a krčné stavce. Neodporúča sa operácia daných orgánov. V záhrade sa zameriame na zber úrody a zakoreňujeme zelené vetvičky okrasných drevín.

 

Utorok:  Mesiac je v konjunkcii s Merkúrom a Venušou. Prebieha výborná konštelácia pre umeleckú tvorbu. Úžitok z nej budú mať klenotníci, sochári, záhradníci, architekti, dizajnéri, plastickí chirurgovia, maliari apod. Spoločenská kultúrna sféra je na pokraji.

 

Streda:  Mesiac je v nove o 23.03 hod. je v konjunkcii so Slnkom, v kvadráte s Neptúnom a v trigone so Saturnom. Mesiac vstupuje do znamenia Blížencov o 1.56 hod. Vládca znamenia je Merkúr nachádzajúci sa vo vzdušnom živle a vplývajúci na uvažovanie, rozum, a vzdelanie.

 

Štvrtok: Merkúr vstupuje do znamenia Blížencov o 21.34 hod. Mesiac je v konjunkcii so Slnkom a v trigone so Saturnom. V záhrade odstraňujeme škodcov a choré rastliny odstránime. Po odkvitnutí zostrihneme plamienky, vyštipneme rastové vrcholky kríčkových fuksií .

 

Piatok: Mesiac je v opozícii s Plutom a v kvadráte s Uránom. Mesiac o 10.36 hod. vstupuje do znamenia Raka. Vládca znamenia je Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle a vplývajúci na žalúdok, trávenie a metabolizmus. Neprejedáme sa a dbáme na dôkladné rozžutie potravy.

 

Sobota: Mesiac je v kvadráte so Saturnom a v opozícii s Plutom. Nepriaznivá konštelácia hádže polená pod nohy a spôsobuje ťažkosti nielen v zdravotnej sfére ale aj v osobnom a pracovnom živote. Cvičíme jogu a nestotožňujeme sa s výsledkom súčasnej činnosti.

 

Nedeľa: Mesiac je v trigone s Uránom a v kvadráte s Jupiterom a o 17.03 hod. Mesiac vstupuje do znamenia Leva. Vládca znamenia  je Slnko, nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na pýchu, hrdosť, netrpezlivosť a po zdravotnej stránke na srdce, krvné tepny a krvný tlak.

 

kontakt: 055 62 517 10

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606