magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

KREHKÉ DUŠE svojím Košiciam II.
@ Kultúra -> Podujatia      Jun 06 2011 - 08:48 GMT

Psychosociálne centrum pripravilo na tento rok niekoľko zaujímavých projektov. Jedným z nich je aj projekt venovaný všetkým obyvateľom mesta Košice a blízkeho okolia, ktorý pod názvom KREHKÉ  DUŠE svojím Košiciam II. finančne podporila nadácia PRO CASSOVIA. V rámci projektu sa dňa 08. 06. 2011 od 14.00 hod. pri Dolnej bráne v Košiciach uskutoční jednodňové kultúrno-spoločenské podujatie, na ktorom vystúpia hendikepovaní umelci.

Súčasťou programu je aj výstava umeleckých prác Cesta Duše a Cesta Svetla obohatená o prezentáciu oddelenia prevencie architektonických a dopravných bariér. V tvorivých dielňach v týchto dňoch naplno prebieha tvorba výrobkov  klientov, ako aj príprava vystúpení, ktoré budú prezentované na akcii. Do programu sa zapoja nasledujúce organizácie: OZ Podané ruky, Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska, Krajské stredisko Košice, CVČ Mikádo, Maják n.o., Domko – Domov sociálnych služieb, OZ ArtEst a ďalší.

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk