magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Roxette dnes v Košiciach
@ Kultúra -> Koncerty      Jun 06 2011 - 12:57 GMT

Švédske duo Roxette sa už dnes  predstaví v košickej Steel Aréne. Roxette sú jedným z najúspešnejších svetových zdrojov na hity. Ich veľký zlom prišiel na konci 80. rokov so skladbou "Look" z platne "Look Sharp!". Od tej doby skupina ovládla nejeden hitparádový rebríček po celom svete, predovšetkým vďaka hitom ako "It Must Have Been Love", "Listen To Your Heart", "Joyride", "How Do You Do!", "Dangerous", "Fading Like A Flower" alebo "Dressed For Success".Roxette predali po celom svete viac ako 75 miliónov platní. V priebehu 90. rokov skupina plné štyri roky neopustila Bilboard Hot 100 chart.

Predskokanom bude šestica kvalitných hudobníkov pod menom Peter Bič Project. „Roxettu sa spomedzi iných hudobníkov a kapiel zapáčila naša hudba a práve naša kapela. Manažment Roxette si vybral určite správne,“ dodal Peter Roško, manažér skupiny Peter Bič Project. Peter Bič Project má za sebou na konte úspešný album so singlami Dážď, Chceme to a aktuálny singel Sometimes. Skupina v minulom roku odohrala desiatky koncertov v rámci jesenného turné. Kapela momentálne pripravuje nový videoklip k singlu Sometimes. Odohrá množstvo letných festivalov, kde PBP predstavia už aj nové piesne. Na jeseň sa Peter Bič Project chystá na slovenské turné s Danom Bártom, kde ako hosť vystúpi aj Dara Rolins.

Šatne v aréne pre hviezdy  zo  Škandinávie nemusia disponovať žiadnymi výstrelkami. Švédskemu duu postačia pohodlné gauče, nábytok, koberce a veľké zrkadlá, v miestnosti pre Marie by sa navyše mala objaviť veľká kytica sviežich živých kvetov. Okrem spevákov, kapely a produkcie musí byť pripravená šatňa aj pre osobnú asistentku garderóby. Z občerstvenia si potrpí Roxette na litre minerálnych vôd, značkové biele a červené víno, zmes keksov, ovocia a syrov. Organizátori nesmú zabudnúť pripraviť veľké množstvo zázvoru a nôž na jeho krájanie.

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk