magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

GURMAN FEST - Vychutnajte si Košice
@ Aktuálne -> Rôzne      Jun 13 2011 - 06:22 GMT

Druhý ročník podujatia Košice Gurmán Festu – festivalu výnimočných chutí, sa uskutoční 17. – 19. júna 2011 v historickom areáli Katovej Bašty na Hrnčiarskej ulici v časoch piatok, sobota 12:00 - 22:00 a nedeľa 11:00 - 20:00. Festival bude aj tento rok o prezentáciách tých najlepších košických reštaurácií a hotelov, o bohatom sprievodnom programe a o šéfkuchároch, barmanoch, baristoch a someliéroch z celého Slovenska, ktorí predvedú svoje umenie v jedinečných kuchárskych show.

GURMAN FEST už tradične ponúka skutočný kulinársky zážitok, v rámci ktorého sa budú prezentovať zaujímavé reštaurácie so štandardne vysokou kvalitou, ako aj osobnosti slovenskej a zahraničnej gastronómie v netradičnej kuchárskej šou. Počas podujatia (v nedeľu 19. Júna 2011) sa bude miešať oficiálny kávový koktejl Košíc – Márai káva inšpirovaný Šándorom Maraim, 10-tym najprekladanejším autorom na svete a košickým rodákom.

 

Program: http://www.visitkosice.eu/sk/podujatia/kosice-gurman-fest/program

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606