magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Robo Šimko a MASSRIOT na Hlavnej
@ Kultúra -> Koncerty      Jul 13 2011 - 14:00 GMT

Staromestské kultúrne leto vo štvrtok privíta na Hlavnej ulici pri Dolnej bráne o 17. hodine sympatického superstaristu Roba Šimka a skupinu MassRiot. V aktuálnej zostave hrá kapela MassRiot približne od konca Novembra 2010, i keď chalani sa poznajú a niektorí aj hrajú spolu oveľa dlhšie. Úplne začiatky vzniku formácie však siahajú hlbšie do minulosti, keď túto skupinu ešte pod starým názvom W.O.A. ( Winds Of Apocalypse ) založili Ropko a Ivko. Najnovšími členmi sú Dodko a Maro, ktorí nastúpili do tejto kapely koncom septembra a novembra. Momentálne toto zoskupenie tvoria piati členovia a to: Robo Šimko - spev, Ivan Štefánik - basgitara, Marek Osuch - gitara, Miloš ( Mightor ) Gallo - bicie a Jozef Agasvári - gitara. Štýlovo sa skupina nedá zaškatulkovať keďže hrá zmes rocku, hard rocku s prvkami post grunge s jemným nádychom post hardcore-u. Prvoradou prioritou všetkých členov kapely je napredovanie v ich kariére a venovanie sa najmä tomu, čo ich najviac baví - čiže hudbe.

Základným kameňom skupiny je pevné priateľské puto a rodinný duch. Možno práve preto, keď prídete na koncert sa môžte cítiť, ako na návšteve nejakej rodiny zloženej z 5 veľmi pekných a šikovných chlapcov. Mottom skupiny HUDBA - RODINA - MASSRIOT.

Stránka hudobníkov http://www.massriot.sk/kapela.php

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk