magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

O pohodlie návštevníkov LETA V PARKU sa postará viac ako 40 dobrovoľníkov
@ Kultúra -> Podujatia      Jul 18 2011 - 10:25 GMT

Festival Leto v parku 2011 už čoskoro otvorí svoje brány pre všetkých tých, ktorí chcú prežiť leto s umením. Od 21. júla do 21. augusta čakajú na návštevníkov filmy, koncerty, divadlá a nedele pre rodiny s deťmi. O ich pohodlie a komfort sa postará viac ako 40 dobrovoľníkov.V termíne od 13. júna do 10. júla bola zverejnená výzva, na základe ktorej sa ktokoľvek, kto má pozitívny prístup a vzťah k umeniu a kultúre a chce prispieť k hladkému priebehu festivalu, mohol prihlásiť a zaregistrovať ako dobrovoľník Leta v parku. V porovnaní s minulým rokom došlo k zmene. Dobrovoľník si mohol už pri prihlásení vybrať svoje pracovné zaradenie. Na výber mali pozície, ako tzv. crowd asistent, alebo asistent na zvládnutie davu, ktorý v prvom rade dohliada na zdravie a bezpečnosť návštevníkov a úspešne ho využívajú už všetky väčšie festivaly v Európe, stage asistent (asistent, ktorý pomáha pri zabezpečovaní pódia), asistent, ktorý sa stará o komfort a pohodlie účinkujúcich, info asistent, zodpovedný za komunikáciu s návštevníkmi a poskytovanie informácií a v neposlednom rade press asistent, ktorý má na starosti prípravu podkladov pre spracovanie reportáží, blogov, zhotovenie foto a video záznamov.

Záujem o dobrovoľnícku prácu na festivale Leto v parku nás príjemne prekvapil. Zaregistrovali sme viac ako 40 prihlasovacích formulárov. Prihlásili sa ľudia z rôznych vekových kategórií, ktorých myšlienka festivalu oslovila a chcú mu nezištne pomôcť v rámci svojho voľného času.
Ïalšou novinkou tohto ročníka bude aj čajová záhrada AMANA, ktorá vytvorí dokonalú oddychovú zónu, kde si návštevníci osviežia nielen svoje telo, ale i svoju dušu dúškom dobrého teplého ale aj ľadového čaju. Čajová záhrada ponúkne aj vodné fajky a nefajčiarske vodné fajky s kamienkami SHIAZO. Otvorená bude vždy dve hodiny pred začatím programu.

 

program:http://www.kosice2013.sk/sk/folder/leto-v-parku/program-2

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk