magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA PSOV
@ Aktuálne -> Rôzne      Jul 22 2011 - 04:32 GMT

Zväz športovej kynológie Slovenskej republiky pod záštitou SKJ a FCI v spolupráci s obcou Veľká Ida a Kultúrnym Centrom Údolia Bodvy a Rudohoria usporiadajú 23. a 24. júla 2011 vo Veľkej Ide v Amfiteátri pri kaštieli Schell Medzinárodnú výstavu psov INTERNATIONAL DOG FESTIVAL.
Festival znamená návrat nielen na tradičné miesto, ale aj k spolupráci s chovateľskými klubmi.

Počas oboch dní Medzinárodnej výstavy vo Veľkej Ide nkonanej 23. – 24. Júla 2011, bude prebiehať divácka súťaž „KRÁĽ ŠAMPIÓNOV 2011“. Každý návštevník s riadne zakúpenou vstupenkou obdrží hlasovací lístok, ktorý môže odovzdať sčítacej komisií do 15 minút po skončení Šampión parády – prehliadky šampiónov. Jedinec ktorý obdrží najviac diváckych hlasov získa titul Kráľ šampiónov, ktorý bude udelený po skončení záverečných súťaží príslušného dňa. Pes alebo sučka ktorí sa umiestnia na druhom a treťom mieste obdržia titul I. a II. Vice kráľ šampiónov. Oba jedince titulom Kráľ šampiónov sa stretnú v druhý deň výstavy o titul ZLATÝ KRÁĽ ŠAMPIÓNOV 2011.

Záver sobotňajšieho večera bude patriť Miskolc Dixieland Bandu, ktorý nám predstaví očarujúce obdobie 30. rokov 20. storočia, keď v hudbe vládol swing.

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606