magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Týždenný horoskop od 5. do 11. septembra / Peter Mišík
@ Horoskopy      Sep 05 2011 - 03:08 GMT

Slnko je v znamení Panny v konjunkcii s Venušou tiež v znamení Panny. Jupiter v znamení Býka a Pluto v znamení Kozorožca sú vo vzájomnom trigone a spoločne sú v trigone so Slnkom a Venušou. Mars je v znamení Raka, Saturn je v znamení Váh,  Merkúr je v znamení Leva a v piatok prejde do znamenia Panny a je v opozícii s Neptúnom v znamení Vodnára. Urán v znamení Barana je v kvadráte s Plutom. Mesiac pribúda.  Celková konštelácia vytvára jemné pozlátko, ktorým zakrýva tvrdosť, energiu a bezohľadnosť.

Pondelok:  Mesiac je v znamení Strelca v kvadráte s Venušou a Slnkom a v sextile so Saturnom.  Ovplyvnené sú stehná a bedrové kĺby. Nepriaznivá konštelácia varuje pred podliehaním pôžitkárstvu a pohodliu.

Utorok: Mesiac je v kvadráte s Uránom, v konjunkcii s Plutom, v trigone s Merkúrom a Jupiterom a v sextile s Neptúnom. Mesiac o 4.03 hod. vstupuje do znamenia Kozorožca. Vládca znamenia Kozorožca je Saturn nachádzajúci sa v zemitom živle.

Streda:  Mesiac je v trigone so Slnkom, Venušou a Jupiterom, v kvadráte so Saturnom a v opozícii s Marsom. Priaznivá konštelácia praje zábave, finančnému úspechu a nepraje, športu, súťaživým disciplínam a technike.

Štvrtok:  Mesiac o 11.42 hod. vstupuje do znamenia Vodnára. Mesiac je v opozícii s Marsom a v trigone s Venušou. Vládca znamenia Vodnára je Urán nachádzajúci sa vo vzdušnom živle a vplývajúci na  búranie starých hodnôt a objavovanie nových.

Piatok:  Merkúr vstupuje o 7.10 hod. do znamenia Panny. Mesiac je v kvadráte s Jupiterom a v trigone so Saturnom. V znamení Vodnára sú ovplyvnené nohy a kolená a vyhýbame sa operáciám a iným násilným zásahom do nôh.

Sobota:  Mesiac je o 21.26 hod. v znamení Rýb. Mesiac je v konjunkcii s Neptúnom, v opozícii s Merkúrom a v trigone so Saturnom. Vládca znamenia Rýb je Neptún s Jupiterom a vplýva na jemnosť, citlivosť a mimo zmyslové vnímanie.

Nedeľa:  Mesiac je v opozícii s Merkúrom , v konjunkcii s Neptúnom a v sextile s Plutom a Jupiterom. Po zdravotnej stránke sú ovplyvnené lymfatické cesty a prsty na nohách. V záhrade dbáme na dostatok vlahy a polievam e skoro ráno.

kontakt: 055 62 517 10

 

kontakt: 055 62 517 10

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606