magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

KARPATSKÁ VANDROVKA
@ Aktuálne -> Rôzne      Sep 23 2011 - 05:05 GMT

Karpatská nadácia organizuje 24. septembra 2011 Karpatskú vandrovku 2011, pochod pre lepšie východné Slovensko. Ide o je darcovský turistický pochod pre odvážnych vytrvalcov zameraný na získavanie finančných prostriedkov na rozvoj východného Slovenska. Vandrovka meria 50 kilometrov a vedie po lesných cestách po hrebeni Volovských vrchov v zachovanej prírode čarovných Karpát.

Pochod sa začína o 5.00 v Kúpeľoch Štós a končí na Bankove v Košiciach a trvá priemerne 16 hodín. Karpatská vandrovka spája ľudí so zmyslom pre dobrodružstvo a ochotných podporiť dobrú vec. Každý, kto sa do vandrovky zapojí, finančne podporí darom 100 € Fond Karpatskej vandrovky. Po pochode účastníci - darcovia sami spoločne rozhodnú, aké projekty budú podporené z ich darov.

Karpatská vandrovka je prvá akcia svojho druhu na Slovensku.

Všetko o Karpatskej vandrovke nájdete na www.karpatskavandrovka.sk

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606