magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Velikáni operného neba sa stretnú v Košiciach!
@ Kultúra -> Koncerty      Oct 04 2011 - 10:47 GMT

Tak ako minulý rok, aj tento sa v spolupráci s neformálnym združením Zahraničných obchodných komôr na Slovensku a Nadáciou Petra Dvorského Harmony uskutoční v poradí už druhý ročník charitatívneho koncertu Hviezdy pre Harmony. Umelci zvučných mien sa na jednom pódiu stretnú 8. októbra 2011 v priestoroch Domu umenia Košice.

Cieľom koncertu je nielen pripraviť unikátny umelecký zážitok, ale hlavne podporiť možnosti poskytovania sociálnych služieb formou rehabilitačných pobytov deťom z celého Slovenska s diagnózou detskej mozgovej obrny. Výťažok z akcie, ako aj získané financie z verejnej zbierky, ktorá sa uskutoční priamo na podujatí, poputuje na tieto určené ciele.

„Už po druhýkrát sa nám podarilo pripraviť toto podujatie, za čo musím v prvom rade poďakovať mojím umeleckým kolegom a priateľom, ktorým nie sú naše zámery a ciele cudzie. A samozrejme, každému divákovi, ktorý na koncert príde a podporí Nadáciu Harmony prostredníctvom verejnej zbierky, ktorá sa bude konať priamo na koncerte. Pretože touto cestou sa snažíme pomáhať deťom, ktoré majú isté telesné postihnutie a aspoň čiastočne im uľahčiť ich neľahký osud," povedal Peter Dvorský.

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk