magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Na AkvaTere môžete pomôcť útulku
@ Aktuálne -> Rôzne      Oct 07 2011 - 03:33 GMT

Najväčšia východoslovenská výstava AkvaTera Košice si nachádza svoje miesto medzi veľkými košickými výstavami.  Po vydarenej jarnej akcii, môžeme povedať, že pekne rastieme a akcia láka stále nových návštevníkov.  Potvrdzuje to aj mohutná účasť, ktorá výrazne prekročila 1000-ku. To nás núti akciu stále zlepšovať a preto sme pre väčší komfort návštevníkov na jesennú výstavu prenajali na 9. októbra takmer celé druhé poschodie Domu techniky.
 

AkvaTera ale nie je len štandardná burza. Je to podujatie, ktoré chce pomôcť ľuďom aj zvieratám. Preto sme spoločne s Úniou vzájomnej pomoci ľudí a psov, ktorá spravuje Košický útulok pripravili na burze zbierku pre opustené psíky. Vítaní sú všetci, ktorí prinesú pre psíkov rôznu materiálnu ( ryža, cestoviny, obojky, vodítka, prípravky pre psov proti kliešťom, dezinf. prostriedky, plachty, deky a pod.) alebo finančnú pomoc. Ako poďakovanie si potom okrem dobrého pocitu v srdiečku budete môcť odniesť aj skvelý zážitok v podobe vystúpenia tancujúcich psíkov. 

Preto nezabudnite, že 9.októbra je v Košiciach náš malý deň zvierat, ktorý môžeme spoločne osláviť na výbornej akcii.

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606