magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Rekondično-relaxačné centrum pre seniorov
@ Aktuálne -> Rôzne      Oct 17 2011 - 06:29 GMT

V suteréne miestneho úradu na Hviezdoslavovej 7 v Košiciach, v stredu 19. októbra o 10. hodine  slávnostné otvoria rekondično-relaxačné centrum pre seniorov košického Starého Mesta. 
Mestská časť zaobstarala súpravu siedmich Slender stolov, ktoré sú určené najmä pre nenamáhavé posilňovanie svalov ľudí v seniorskom veku, nakoľko rekondičné stroje sú poháňané elektromotorom. Cvičenie na Slender stoloch sa dá prirovnať cvičeniu vo vode – telo je vo vode nadľahčované a na týchto stoloch je podopierané a stroje mu pomáhajú vykonávať cielené pohyby. Cvičením nie je telo ani kĺby nadmerne zaťažované, takže po cvičení nedochádza k nepríjemnej svalovici.
 
Okrem Slender stolov v tejto „seniorskej posilňovni“ čaká na hostí stacionárny bicykel, orbitrek ako aj možnosť zahrať si stolný tenis.
 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606