magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Tabačka pozýva
@ Kultúra -> Podujatia      Oct 27 2011 - 10:00 GMT

Minulý týždeň sme v Tabačke žili festivalom Moonride 6. V tomto týždni môžete čakať divadlo a niekoľko výborných koncertov, medzi nimi aj skvelí Islanďania FM BELFAST. Na štvrtok pripravujeme divadelné predstavenie Exyt Víchod: Scénická koláž na spôsob - Cesta do hlbín /nielen/ „Vyhodňarovej“ duše.

V piatok vystúpi Londýnske duo Sister Gracie. Vystúpenie skupiny Plastic People of the Universe je bohužiaľ zo zdravotných dôvodov zrušené. Lístky zakúpené v predpredaji je samozrejme možné vrátiť. Slovenské turné skupiny Platic People of the Universe sa presúva na jar 2012. 

V sobotu vás čaká výborný koncert islandskej elektro- popovej senzácie FM BELFAST! Po ich vystúpení na trenčianskej Pohode, ktoré bolo určite jedným z vrcholov festivalu prichádza FM Belfast aj do Košíc. Bude to ich prvá klubová zastávka na Slovensku, preto si ich ani náhodou nenechajte ujsť! 

Viac informácií o programe nájdete na www.tabacka.sk

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk