magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Café Erópa:Dnešný svet smeruje do neslobody!
@ Aktuálne -> Rôzne      Nov 14 2011 - 04:45 GMT

V Košiciach sa si môžete podebatovať na tému :Dnešný svet smeruje do neslobody v Panta Rhei Paláci kníh na Hlavnej, v utorok  15.11. o 17:30. Novembrová debata Café Európa bude zároveň súčasťou Festivalu REFRESH +89 Príďte na verejnú debatu - vypočuť si argumenty odborníkov, diskutovať a vytvoriť si názor! Debaty Café Európa organizuje Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku v spolupráci so Slovenskou debatnou asociáciou.

Raz mesačne, v piatich slovenských mestách, organizujeme tieto verejné diskusie s odborníkmi na istú tému – tzv. "debaty", počas ktorých jeden z diskutujúcich zadanú tézu obhajuje a druhý argumentmi dokazuje jej nepravdu. Ide o typ debatovania, v rámci ktorého odborníci prezentujú argumenty, navzájom na seba reagujú, diskutujú s publikom, ktoré si na základe vypočutého samo vytvorí názor na danú tému.

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606