magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

DVA v Tabačke
@ Kultúra -> Koncerty      Nov 21 2011 - 10:05 GMT

Akusticko-elektrické duo, ktoré samo seba charakterizuje ako Pop neexistujúcich rádií znova zavíta do Košíc. DVA funguje od roku 2006 a počas svojej existencie stihli vydať už tri albumy (Ringtones for mobila Uphones (2008), Fonók (2008), HU (2010)). Okrem toho akusticky sprevádzajú divadelné predstavenia a tvoria hudbu k dokumentárnym filmom. V roku 2007 založila dvojica vlastný „kuchynský“ (D.I.Y.) Label Home Table, na ktorom vydáva doma nahrávané albumy (Kollektt8).  V Tabače sa predstavia 23.11. o 20:30 hod.

Ona a On, charizmatická dvojica spievajúca vlastným vymysleným jazykom vás očarí svojim originálnym hudobným prejavom. DVA sú dvaja, niekedy viac, Koncerty sú často sprevádzané živou projekciou (Markéta Kratochvílová a Mirek Kratochvíl)

Ona – spev, klarinet a basklarinet, saxofón, melodika, dychový midikontroler a iné hračky
On – gitara, banjo, kytara, banjo, kuchynský beatbox, loopy.

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk