magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

KOŠICKÉ ROZPRÁVKOVÉ VIANOCE
@ Aktuálne -> Rôzne      Dec 05 2011 - 03:12 GMT

Vychutnajme si nezabudnuteľné Košické rozprávkové Vianoce od 5.12.-23.12.2011, ponorme sa do družnej atmosféry, kde si vianočná nálada, prenikavé vône a veselé koledy podmania všetky zmysly. Príďte sa aj tento rok presvedčiť o jedinečnej atmosfére, ktorú môžete zažiť len na košických vianočných trhoch na Hlavnej ulici.

Pre obdobie tohtoročného vianočného očakávania  pripravili program, ktorý nazvali rozprávkovým je to  nielen malebné, ale aj výstižné. Všetko to pestré dianie začne už v pondelok 5. decembra príchodom Mikuláša a skončí sa v piatok 23. decembra finálovou ponukou primátorského punču s príchuťou vzájomnej spolupatričnosti a podpory tých, ktorí to potrebujú najviac. Medzitým sa bude naozaj každý deň čosi vianočného diať nielen pod jedličkou na Hlavnej, ale aj na ďalších vianočných pódiách mesta.

Vystúpia: Robo Opatovský, Team Revival, Veľká Vianočná obria show, Hľadanie svetla - Košická Chanuka, The Backwards, Nela Pocisková, La Gioia, Free Voices.

Podrobný program www.kosice.sk.

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606