magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Na Hlavnej s korčuľami
@ Aktuálne -> Rôzne      Dec 08 2011 - 07:03 GMT

Umelú ľadovú plochu s rozmermi 16x8 m budú môcť využívať Košičania netradične na Hlavnej ulici. Ako súčasť osláv 90. Výročia ľadového hokeja v Košiciach ju otvoria pri Dolnej bráne už túto nedeľu.

Deťom, rodičom a všetkým, ktorí majú radi korčuľovanie, bude plocha so suchým ľadom k dispozícii zdarma denne od 11. decembra do 19. decembra v čase od 10.00 hod. do 21.00 hod. .
V nedeľu 11. decembra o 14.00 hod. ju slávnostnými príhovormi a prestrihnutím pásky uvedú do prevádzky primátor Košíc Richard Raši a prezident HC Košice Vladimír Jacko. Súčasťou bude aj športovo-kultúrny program, ktorého sa zúčastnia žiaci HC Košice, tanečný súbor Speedy a Krasocentrum Košice. Ľadovú plochu v centre mesta zabezpečuje Mesto Košice v spolupráci s HC Košice.

 

Zdroj:http://www.kosice.sk/article.asp?id=10437

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606