magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Vianoce s hitmi Beatles
@ Kultúra -> Koncerty      Dec 20 2011 - 13:50 GMT

 Najkrajšie sviatky v roku budú tento rok v znamení Beatles! Hudobá skupina The Backwards oslavuje tento rok 15. výročie svojho založenia a pri tejto príležitosti chce svojim fanúšikom urobiť radosť a umožniť im zažiť atmosféru 60. rokov na vlastnej koži. Čakajú na nás najväčšie hity legendárnych The Beatles v čarovnom podaní NAJLEPŠEJ A NAJÚSPEŠNEJŠEJ betle-kapely na sveteTHE BACKWARDS.Zažite fantastickú atmosféru 60. rokov na vlastnej koži so skupinou THE BACKWARDS 23. 12. Košice, na Hlavnej ulici.

Dokonalá interpretácia, kompletné naštudovanie jednotlivých albumov, prirodzený talent, perfektný image a umelecký rešpekt priviedol kapelu The Backwards k mnohým svetovým oceneniam. Najprestížnejšie získali na svetovom NewYork Beatle-feste a stali sa najlepšou kapelou sveta hrajúcu hudbu The Beatles.

 

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk