magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Primátor odráta posledné minúty starého roka s Košičanmi
@ Kultúra -> Podujatia      Dec 30 2011 - 14:37 GMT

Rozlúčka so starým rokom a privítanie Nového roka budú patriť medzi lákavé podujatia, ktoré pripravuje pre Košičanov a návštevníkov metropoly východného Slovenska Mesto Košice.

Tradičná silvestrovská šou odštartuje o 20.00 hod. pri Immaculate, teda na hlavnom pódiu Košických rozprávkových Vianoc. V programe, ktorý by mal dramaturgicky osloviť širšie vekové spektrum, vystúpia naživo Klasik big band, dnes už legendárna hudobná skupina Senzus, Katka Knechtová so svojimi hudobníkmi či skupina Chiki Liki Tu-a.V zábavnom súťažnom programe s moderátorom Richardom Herrgottom, ktorý potrvá do konca prvej hodiny Nového roku, nebude chýbať ani tanec, ku ktorému budú „navádzať" Tanečné štúdio Adriany Vrbovej i D.S. Studio a kvalitná, naživo mixovaná diskotéková hudba so špičkovým DJ Pepom.

Spolu s Košičanmi privíta prvé sekundy roku 2012 aj primátor mesta Richard Raši. Hymnu Slovenskej republiky naživo zaspieva maestro Jaroslav Dvorský a program vyšperkuje veľkolepý pyromuzikálny ohňostroj, ktorý bude svojou pestrosťou, farebnosťou a hudobnou dynamikou symbolizovať mesto, ktoré sa ako prvé na Slovensku môže právom pýšiť titulom Európske Hlavné Mesto Kultúry.

Zdroj:http://www.kosice.sk/article.asp?id=10518

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk