magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Týždenný horoskop od 31. marca do 6. apríla 2014 / Peter Mišík
@ Horoskopy      Mar 31 2014 - 10:36 GMT

Slnko sa nachádza v znamení Barana a je v konjunkcii s Uránom v znamení Barana a v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca a s Jupiterom v znamení Raka. Jupiter a Pluto sú v opozícii. Merkúr je v znamení Rýb a je v trigone so Saturnom v znamení Škorpióna. Neptún je v znamení Rýb je v trigone s Jupiterom. Venuša je v znamení Vodnára a v sobotu vstupuje do znamenia Rýb. Je v trigone s Marsom v znamení Váh a v kvadráte so Saturnom. Mesiac pribúda. Konštelácia je napätá a zbiera sily na neskoršie aktivity.

Pondelok: Mesiac je v znamení Barana, je v konjunkcii s Uránom, Slnkom a v kvadráte s Plutom a Jupiterom. Po zdravotnej stránke vplýva na čelo, hlavu čelové dutiny a obličaj a tiež aj na trávenie. Vyhýbame sa prejedaniu.

Utorok: Mesiac o 7.20 hod. vstupuje do znamenia Býka, je v sextile s Mesiacom. Vládca znamenia Býka je Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle, vplýva na radosť zo života, hmotné umenie, krásu a umeleckú tvorbu.

Streda: Mesiac je v trigone s Plutom, v opozícii so Saturnom a v sextile s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na krk, krčnú chrbticu, štítnu žľazu, nosné a krčné mandle. Nachladenie liečime naparovaním.

Štvrtok: Mesiac o 13.48 hod vstupuje do znamenia Blížencov, je v kvadráte s Venušou a v opozícii so Saturnom. Vládca znamenia Blížencov je Merkúr nachádzajúci sa vo vzdušnom živle, vplýva na rozum a logiku.

Piatok: Mesiac je sextile so Slnkom a Uránom, v kvadráte s Neptúnom a v trigone s Marsom. Po zdravotnej stránke je ovplyvnený nervový systém a ramená s rukami.

Sobota: Venuša vstupuje do znamenia Rýb o 23.00 hod. Mesiac vstupuje do znamenia Raka o 23.40 hod. a je v kvadráte s Merkúrom a v trigone s Venušou i Marsom. Jogové dýchanie pomáha výrazne zlepšiť zdravie nielen u Blížencov.

Nedeľa: Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom, v opozícii s Raka je Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle a vplýva na rodinu i súdržnosť. Raci vždy myslia na budúcnosť preto radi odkladajú a zbierajú staré a nepotrebné veci.

kontakt: 055 / 62 517 10

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606