magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Tabačka pozýva
@ Kultúra -> Koncerty      Feb 29 2012 - 09:32 GMT

V Tabačke zajtra /01.03./ uvedú AKUSTIK VOL. 1: ŠARKAŇ + CHORÉ VRANY - prvý zo série unplugged koncertov vo Fabricafe.Šarkaň - Hudobná púť tohto pesničkára pôvodom z Košíc sa po pôspbení v niekoľkých krajinách prevažne garážového charakteru naplno rozvinula v Anglickom Brightone, kde sa na niekoľko rokov úspešne začlenil do tamojšej hudobnej scény barov a kaviarní. Tam nahral aj svoj prvý album vlastných piesní, ktoré boli ostrieľané najprv pred anglickým publikom. V súčasnej dobe presunul svoje pole pôsobnosti do rodnej krajiny a (aj) rodného mesta. Vlastné piesne často dopåňa zaujímavým výberom z tvorby iných umelcov. Okrem sólových vystúpení často spolupracuje s inými hudobníkmi zvučnejších aj menej zvučných mien. V tomto roku chystá aj nový, kapelový zvuk, dnes ho však máte možnosť vypočuť si v polohe jemu najbližšej, len s gitarou a mikrofónom.

Choré vrany: Choré Vrany sú košická kapela ktorá (ak zvukár povolí) hrá nahlas. V aktuálnej zostave hráme vlastné veci čo by sa chceli na podobať 90s metal/grunge (dokonca so speváčkou), väčšinou po košických lokáloch, sem tam na čerstvom vzduchu.

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk