magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Primátor Richard Raši odovzdal Košičanom ocenenia
@ Aktuálne -> Politika      May 09 2012 - 15:15 GMT

V priestoroch Historickej radnice sa v pondelok 7. mája konal slávnostný ceremoniál odovzdávania Cien mesta Košice. Z rúk primátora Richarda Rašiho si ocenenie prevzalo 10 jednotlivcov a 3 kolektívy, medzi ktorými sa tento rok uznania dostalo lekárom, mnohonásobným darcom krvi, pedagógom, predstaviteľom kultúrnych spoločenských a občianskych inštitúcií, športovcom či umelcom.

Návrhy na udelenie Ceny mesta Košice schválili mestskí poslanci. Okrem tejto ceny bola ďalším Košičanom, ktorí sa zaslúžili o rozvoj nášho mesta, odovzdaná aj Cena primátora mesta Košice (11 jednotlivcov a 3 kolektívy) a Plaketa primátora mesta Košice (4 jednotlivci). Ceremoniál sa konal v čase, kedy si Košice pripomínajú výročie udelenia prvého erbu a vrcholia oslavy Dňa mesta Košice.

Vážení ocenení, milí Košičania, za seba a za všetkých Košičanov Vám zo srdca ďakujem. Za vašu prácu a výsledky, ktoré ste v nej dosiahli na prospech celého mesta. Za to, že ste sa zapísali v tento slávny deň nezmazateľným spôsobom do bohatej histórie mesta Košice. Verím, že vás verejné ocenenie potešilo a že bude inšpirovať ďalších Košičanov k tomu, aby svojim postojom k životu, k práci, k nášmu mestu a k celej našej spoločnosti napomohli ďalšiemu rozvoju Košíc a ďalšiemu skvalitneniu života v našom meste. Prajem vám všetko najlepšie. Veľa zdravia, šťastia a úspechov. Ïakujem za všetko," povedal v príhovore oceneným primátor Richard Raši.

pokračovanie:http://www.kosice.sk/article.asp?id=11044

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk