magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

TIBETSKÁ MEDICÍNA v Čajovni AMANA
@ Aktuálne -> Zdravie      May 21 2012 - 10:21 GMT

Pre predchádzajúci obrovský záujem k nám opäť do Košíc zavíta tibetská lekárka Lobsang Bhuti, ktorá sa špecializuje na úpravu stravy a životosprávy a to už dnes /21.5./ keď tu bude počas celého dňa. Tibetská medicína je starodávny systém, založený na hlbokom poznaní prepojenia tela, dychu-energie a mysle.

Tradičná tibetská medicína sa v praxi uplatňuje už tisíce rokov. Ponúka celostný prístup v starostlivosti o zdravie. Je vhodná hlavne na liečenie dlhodobých, chronických ťažkostí, únavy, stresu, nespavosti, disharmónie vnútorných energií. Za hlavné príčiny chorôb považuje tibetská medicina vnútornú nerovnováhu človeka, predovšetkým dominanciu túžby-pripútanosti, hnevu nenávisti a tuposti-nevedomosti.

Napríklad z pulznej diagnostiky vie skúsený doktor určiť celkovú kondíciu klienta, stav jednotlivých orgánov, dĺžku života, možné nebezpečie náhleho úmrtia, pôsobenie negatívnych energií, ktoré môžu vyvolať telesné i duševné ochorenia a mnoho iných vecí.

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606