magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Dnes v Tabačke
@ Kultúra -> Koncerty      Apr 23 2013 - 10:03 GMT

Dnes 23.04.o 20 hodine si v Tabačke KulturFabrik návštevníci budú môcť vypočuť skupiy Papyllon a Fúzy Múzy.

,Za skupinou Papyllon stoja Richard Rác (gitara), Lukáš Lacko (bicie), Jakub Pastorák (basová gitara) a Bohuš Hajduch (spev, klavír, gitara). Prinášajú alternatívny rock so sviežim, drzým, no súčasne pokorným výrazom a anglickými textami. V roku 2011 vydali demo a minulý rok dva oficiálne single Waves a Smiles. Majú za sebou koncerty v plných kluboch a predstavili sa na festivaloch ako Rock for People či Dobrý Festival.

http://papyllonband.com

http://www.facebook.com/papyllonband

Fúzy Múzy hrajú psychedelický alternatívny rock v zložení Stanislav Koøínek (bicie nástroje), ¼uboslav Krajňák (gitara) a Juraj Staviarský (basová gitara). Spoločný umelecký duch tejto na pohľad odlišnej trojice ľudí dokázal spojiť ich odlišnosti do jedného v skutku zaujímavého hudobného celku. Kapela sa prezentuje inštrumentálnou hudbou založenou na emóciách, ktorá vzniká prevažne formou spoločnej improvizácie. To vnáša do jej tvorby silu gesta a svojský výraz. Toto zoskupenie odohralo niekoľko klubových koncertov, festivalov a priebežne sa venuje novej tvorbe.

http://bandzone.cz/fuzymuzy

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk