magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

The Next Step 2013 – Majstrovstvá SR v hip hope
@ Kultúra -> Tanec a Balet      May 09 2013 - 13:10 GMT

Košice počas dvoch dní / piatok - 10. 05. a sobotu - 11. 05. 2013/ navštívi viac ako 1000 tanečníkov zo Slovenska aj z Českej republiky. Dôvodom sú pripravované Majstrovstvá Slovenska v hip hope – The Next Step 2013. Minulý rok organizovali prvý ročník, kde sa zišlo viac ako 800 tanečníkov z celého Slovenska, aby predviedli svoje tanečné umenie.

Súťažiaci aj diváci sa môžu tešiť na dva dni plné tanca, strhujúcu atmosféru a exhibíciu československej tanečnej špičky v Spoločenskom pavilóne. Majstrov Slovenska v rôznych kategóriach budú vyberať členovia popredných skupín The Pastels, Ladylicious, Hip hop fakulta a iní. Víťazi budú reprezentovať Slovenskú republiku na Majstrovstvách Európy v holandskom Amsterdame a na Majstrovstvách sveta v Copenhagene v Dánsku.

Organizátor: tanečná skupina D.S.STUDIO pod záštitou Slovenskej tanečnej organizácie IDO (international dance organization)

 


 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk