magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Tancujúca električka.
@ Kultúra -> Tanec a Balet      May 30 2013 - 13:56 GMT

Netradičnú pozvánku na víkendovú World Dance Show v Košiciach pripravujú pre verejnosť organizátori tohto medzinárodného tanečného festivalu - Tanečný klub Meteor Košice -  v spolupráci s Dopravným podnikom mesta Košice, a.s. na piatok 31. mája 2013. Z konečnej zastávky MHD na Havlíčkovej ulici pri Štadióne Lokomotívy na linke č. 2 na železničnú stanicu vyrazí o 10:31 hodine tancujúca električka. Vo vyhradenom priestore v nej budú tancovať dva tanečné páry spoločenské tance. Zo Staničného námestia späť odíde o 10:51 hodine.

Snahou organizátorov je ukázať krásu spoločenského tanca aj na netradičnom mieste, akým je napríklad aj vozidlo verejnej dopravy.  Električka je obrandovaná (vylepená) a celoplošne propaguje túto akciu celý máj. Na Medzinárodnom tanečnom festivale „Košice open 2013“, ktorý sa bude konať počas tohto víkendu, sa očakáva zastúpenie 25 štátov sveta.

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk