magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Pozvánka zTabačky
@ Kultúra -> Podujatia      Aug 13 2013 - 12:54 GMT

Nadchádzajúci týždeň sa okrem bežného programu v Tabačke, ktorý zahàňa tanečné workshopy Open Klasses a Pondelkové kino, môžete tešiť aj na nasledujúce akcie:

V stredu 14.8. o 21:00 na tradičnej Stredávke, netradične - Grape festival Afterparty! Hrať budú Opaque s Kelsom a bude sa tiež premietať výber zo záznamov elektronického obsadenia na Grape.

V piatok 16.8. sa o 20:00 pripravte na nový objav z Prešova - skupinu Superamigo, ktorá hrá fuzz pop-rock so slovenskými textami.

Týždeň ukončíme v sobotu 17.8. akciou MultivitamiNight. Začíname o 19:00 a okrem premietania filmu, vernisáže a afterparty nebude chýbať ani varená kukurica! Určite toto multikulturálne maďarsko-slovenské osvieženie nepremeškajte.

Na záver by sme vás radi vyzvali na podporu projektu vytvorenia novej dominanty Košíc - Pamätníka ľudovej architektúry. V hlavnej časti projektu ide o zásah do existujúcej sídliskovej zástavby – o prenesenie troch reálne existujúcich zrubových stodôl a ich trvalé umiestnenie na streche paneláka na jednom z košických sídlisk. Jedna stodola je z Liptovskej Tepličky, dve sú z oravskej Párnice. Každý príspevok pomôže, do ukončenia zbierky ostáva 13 dní! Za odmenu sa každý z vás stane trvalou súčasťou tohto diela. Viac info a možnosť prisieť nájdete TU

Ïalšie informácie nájdete na našej stránke www.tabacka.sk .  

--

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk