magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

TABAČKA pozýva
@ Kultúra -> Podujatia      Sep 03 2013 - 11:48 GMT

V utorok 3.9. o 20:00 si u nás zaexperimentujú nórski Mothman. Ich hudba by sa dala zaradiť niekam medzi progresívny rock a jazz, ale nebojte sa, je tanečná aj pre bežného poslucháča. 

Jesenné Stredávky odštartuje 4.9. o 20:30 Kelso s TBA, pričom s chladnejším počasím sa párty presunú dovnútra.

V piatok 6.9. o 19:00 kým budete ešte pri zmysloch, pre vás máme pripravenú premiéru nového predstavenia od divadla YSTFUD - Zápisky ošetrovateľa.

Pôjde o rozhovory medzi dvoma troma promile...

Zmyslov vás následne o 21:00 zbaví dvojkoncert: analógovo-elektronický hybrid z Brooklynu Insect Ark, a sústredený útok jedného hlasu a šiestich strún z Čiech - Unkilled Worker.

Na záver týždňa budeme netradične otvorení aj v nedeľu 8.9.. V rámci siedmeho ročníka Festivalu divadiel Strednej Európy u nás o 20:00 budete môcť zhliadnuť predstavenie NOW?,  divadla Cintinuo z českých Malovíc. 

 

Okrem toho sa blíži aj slovenská premiéra unikátneho divadelného predstavenia X-apartments: 2 trasy, na každej trase 7 predstavení, každé z predstavení je odohrané len pre 2 divákov, predstavenia sa opakujú každých 10 minút... Lístky si zakúpte čím skôr na http://xkosice.sk/vstupenky/.

 

Pokiaľ ste zvedaví, čo všetko vás v Tabačke ešte túto jeseň čaká, viac sa dočítate na http://tabacka.sk/sk/show/1363-jesen-v-tabacke

 

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk