magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

TABAČKA pozýva
@ Kultúra -> Podujatia      Oct 28 2013 - 13:55 GMT

Posledný týždeň v októbri sme pre Vás pripravili pár ochutnávok zo Slovenska a jednu zo zahraničia. V pondelok 28.10. o 20.30 začíname ako vždy s Pondelkovým kinom. Tento krát sa bude večer venovaní mladým tvorcom a téma znie Používanie digitálneho obrazu vo verejnom priestore ako spôsob komunikácie.

V utorok 29.10. o 20.00 sa v Tabačke predstaví hudobná formácia Picastro z kanadského Toronta, ktorá si po celom svete získava uznanie za svoje håbavo krásne, melancholické zvuky, kde sa violončelo strieda s hlbokým vokálom frontmanky Liz Hysen.

V strede týždňa 30.10. o 20.30 máme pripravenú pravidelnú party Stredávku s lokálnymi DJ-mi, pod taktovkou Dannyho B. V hornej sále bude počas večera prebiehať imatrikulácia študentov FUTU.

V posledný deň pred sviatkami vo štvrtok 31.10. o 20.00 príde uviesť svoj nový album Karnevalová vrana kapela Korben Dallas. Sprevádzať ju bude funkcionalistická skoropopová predkapela Regale.

Na záver ešte prajeme príjemné prežitie nadchádzajúcich sviatkov :)

 

Ïalšie informácie nájdete na našej stránke www.tabacka.sk .  

 

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk