magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Kultúrny večer národnostných menšín
@ Kultúra -> Podujatia      Dec 04 2013 - 14:02 GMT

V sobotu, 7. decembra 2013 o 18.00 hod. sa vo Veľkej sále Historickej radnice na Hlavnej ulici uskutoční už XVI. Ročník Večera kultúry národnostných menšín. Na podujatí, ktoré je pod záštitou primátora Košíc Richarda Rašiho vystúpia predstavitelia národností žijúcich v meste a blízkom regióne. V blížiacej sa predvianočnej atmosfére je program už tradične príjemnou zmesou spevu, hudby a tanca. Zahraničnými hosťami večera budú bulharský folklórny súbor Biljana a žiaci slovensko-maďarskej základnej školy z Nového mesta pod Šiatrom.

Večer kultúry národnostných menšín je organizovaný pri príležitosti Medzinárodného dňa ľudských práv a slobôd s finančným príspevkom Úradu vlády Slovenskej republiky a Mesta Košice. Vstup na podujatie je bezplatný.

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk