magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

TABAČKA pozýva
@ Kultúra -> Podujatia      Mar 17 2014 - 09:37 GMT

Tento týždeň sme zaradili do programu Tabačky okrem pravidelných akcií aj premietanie Tedx a LGBT, workshop a koncert.

V Pondelkovom kine v pondelok 17.3. o 20.00 budeme premietať krátky dokument Last Hippie Standing, ktorý ukazuje svet, ktorý bol zabudnutý - Hippie Kultúra. Je v ňom veľa informácií aj o pôvode a dôvode vzniku kultúry Psychedelic Trance. Pre lepší zážitok z Psychadelic Trance hudby je po premietaní pripravená afterpárty, kde sa o gramofóny a rýchle beaty bude starať TURO z Brezna.

Tento rok oslávi konferencia TED svoje 30. výročie. Práve preto téma TED2014 znie:„The Next Chapter / Ïalšia kapitola“. Stretnime sa v utorok 18.3. o 20.00 v Tabačke a načnime novú kapitolu spoločne. Diváci po celom svete majú prostredníctvom lokálnych TEDx podujatí jedinečnú možnosť sledovať livestream utorkového programu TED2014

V stredu 19.3. o 20.00 pokračujeme v premietaní LGBT a filmami Coming Youtube MashUp. Po premietaní nemusíte odchádzať, lebo ako vždy o 21.00 na Stredávkepredvedú to najlepšie zo svojho výberu lokálny Dj-i z Tabačky.

 

Vo štvrtok 20.3. o 21.00 prinášame už po druhý krát akciu Tabačka Music Lab. Ide pravidelné improvizované koncerty s elektronickými a akustickými zostavami z Košíc, ktoré sa u nás budú odohrávať raz do mesiaca, s cieľom podpory hudobnej produkcie v meste.

V piatok 21.3. o 10.00 sa v Kulturfabrike začínajú tvorivé a diskusné stretnutie mládeže z Prahy, Košíc a Banskej Bystrice v rámci projektu mládežníckej demokracie “Týka sa nás to / Týká se nás to” podporeného programom Mládež v akcii. Worshop potrvá až do nedele. V ten istý deň v piatok o 21.00 nám Dead Janitor prestaví nový projekt Sound Sleep, vychádzajúci ako ďalší zo série kazetových releasov na našom labeli Exitab.

Náš výskum dotazníkom ešte stále prebieha. Pokiaľ ste tak ešte neurobili, budeme vďační ak nám zanecháte spätnú väzbu na nasledujúcom linku:

http://bit.ly/TBCK_DOTAZNIK

Ïalšie informácie nájdete na našej stránke www.tabacka.sk .  

 

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk