magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

TABAČKA pozýva
@ Kultúra -> Podujatia      Mar 27 2014 - 10:45 GMT

Posledný marcový týždeň pre vás v Tabačke servírujeme ďalšie chutné programové menu. Okrem pravidelných akcií budeme podávať cestovateľské prezentácie, koncerty a jeden quiz. V pondelkový filmový večer 24.3. o 20.00 „ponúkneme” genetický modifikované potraviny. Premietať sa bude dokument Svet podľa spoločnosti Monsanto. Tentoraz by sme chceli dokument spojiť aj s petíciou proti pestovaniu genetických potravín na území Slovenska, ktorú môžete po filme aj podporiť.

V utorok 25.3. o 20.00 príde do Tabačky porozprávať o jaskyniach, ich pôvode a vzniku, sprievodca Speleoklubu Muránska planina. Dozvieme sa niečo viac hlavne o jaskyniach Muránskej planiny a tiež o činnosti Speleoklubu o ich pôsobení a aktivitách.

V Stredu 26.3. o 20.00 pokračujeme ďalším súťažným Tab Quizom. Vytvorte si svoj tím a rezervujte si stôl na dusan@tabacka.sk. Svoje víťazstvo na quize potom môžete osláviť na dj-skej párty Stredávke, ktorá začne hneď po súťaži o 22.00.

Vo štvrtok v Tabačke zazneje melancholická hudba založená na vplyvoch rocku, minimalizmu, ambientu, dronu či noisu v podaní kapely Line Gate z Bratislavy. 

Viete aký je ten najlepší spôsob ako dôkladne prečisť hlavu a myseľ? Sadnite na motorku, do uší si pustite Hendrixa a vydajte sa na 3500km kostrbatú cestu naprieč indickými Himalájami. O tomto nevšednom zážitku vám príde porozprávať v piatok 28.3. o 20.00 rodák z Košíc Mišo Gálik. Po prezentácii nemusíte odchádzať, lebo pokračujeme elektronickými beatmi, ktoré zahrajú chlapci z MŠK Crew.

V sobotu 29.3. o 21.00 zahrá v Tabačke speváčka Tamar Aphek z Izraelaktorá rozbehla svoj sólový projekt s názvom Aphek. Projekt tvorí s bubeníkom Nitzanom Goldbergom a gitaristom Asafom Rahimovom a momentálne sú na marcovom turné po Európe.

Ïalšie informácie nájdete na našej stránke www.tabacka.sk .  

 

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk