magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

ZUZANA KRONEROVÁ v GES Klube
@ Kultúra -> Divadlo      May 26 2014 - 12:10 GMT

Vynikajúcu herečku Zuzanu Kronerovu môžete uvidieť v GES Klube zajtra /27.05. / o 19. hodine v SHIRLEY VALENTINE. Monodráma Willyho Russella SHIRLEY VALENTINE má v Russellovej autorskej aktivite mimoriadne postavenie – vynašiel v nej nový spôsob ako sa prizrieť ženskému svetu. Forma One woman show je o to príťažlivejšou, že Russell vymyslel pre opustenú a osamelú Shirley partnerku – je ňou v prvej časti Stena a v druhej časti Skala. To sú tie búrľavé vàby , ku ktorým zrelá žena vedie svoje monológy, pred ktorými sa obnažuje.

Ústami brilantnej Zuzany Kronerovej , herečky s komediálno -dramatickým talentom , máme ako diváci príležitosť posúdiť , či autor skutočne prenikol do ženskej duše tak podmanivo že divák sa smeje a plače spolu s herečkou.

Vydajte sa na otvorenú plavbu k chuti olív, kde hlavná hrdinka hľadá to, čo už doma nenachádza – vlastný elán vitae a chuť do života .

Réžia: Ivana Balaďa, Scéna: Jaroslav Malina, Kostýmy: Mona Hafsahl, Realizácia: Darina Poláková, Hudba: Michal Ničík, Texty piesní: Jakub Nvota

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk