magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Blíži sa otvorenie sezóny na mestskom kúpalisku
@ Aktuálne -> Rôzne      May 27 2014 - 05:29 GMT

Minulý rok si obyvatelia aj návštevníci nášho mesta užívali leto na zrekonštruovanom mestskom kúpalisku na Rumanovej ulici. Obnovou prešli bazény, sociálne zariadenia, pribudlo viac trávnatej plochy aj bezplatné wi-fi. Košičania si už o pár dní budú môcť vychutnať horúce dni na tomto obľúbenom kúpalisku v centre mesta, na ktorom ich aj tento rok čaká niekoľko noviniek.

Ak bude počasie priaznivé, je otvorenie sezóny mestského kúpaliska naplánované na 14.6. a potrvať by mala až do septembra. Vo vybraných dňoch sa tu budú konať aj tematické večery s hudbou. Návštevníci určite okrem radosti z kúpania určite ocenia rozšírenú ponuku stánkov s občerstvením, teplými jedlami a chladenými nápojmi. „Budem veľmi rád, ak sa aj toto leto opäť všetci stretneme na populárnom kúpalisku, kde je možné  príjemne zrelaxovať a zažiť veľa zábavy. Verím, že k tomu prispejú aj novinky, ktoré pripravila spoločnosť TEHO ako jeho prevádzkovateľ a Košičania ich so spokojnosťou budú využívať,“ povedal primátor Richard Raši.

Spoločnosť TEHO Košice  sa zamerala na rozšírenie ponuky služieb a zvýšenie ich kvality, tak aby vyhovovala celým rodinám.  V príprave sezóny 2014 venovala svoju pozornosť na zabezpečenie činností vedúcich k zlepšeniu celkového prostredia, hlavne  na zefektívnenie chodu prevádzky, vrátane bufetov. Rozšíri sa ponuka atrakcií pre deti, pribudne elektrický info panel, nová pokladňa pre urýchlenie vstupu v čase špičky, aj úplne nový predajný stánok na predaj nealkoholických miešaných nápojov s priestorom na sedenie.

V tejto sezóne bola rozšírená ponuka typov vstupeniek, vďaka čomu si bude môcť každý návštevník vybrať to čo mu najviac vyhovuje.

 

 • Ceny vstupeniek s DPH

   

  Detský denný

  3,00 €

  Detský po 15

  2,00 €

  Dospelý denný

  4,00 €

  Dospelý po 15

  3,00 €

  Dôchodca

  2,50 €

  Študenti /ISIC, EURO<26/

  3,50 €

  Plávanie

  /len na permanentku/

  1,20 €

  Permanentky

  - denná,  20 vstupov dospelý

  - denná, 20 vstupov detský

  - na plávanie, 10 vstupov

   

  70,00€

  52,00€

  12,00€

  Záloha za permanentku

  5,00€

 

Doplnené typy lístkov:

1.Hodinový vstup určený na plávanie

 1. Ráno v čase od 7,45 do 9,00 – vstup možný len na základe zakúpenej permanentky

 2. Poobede v čase od 17,45 do 19,00 – vstup možný na základe zakúpenej permanentky

 

2.Permanentky

 1. budú slúžiť na zabezpečenie opakovaného vstupu do areálu. Pri každom prechode turniketom smerom dnu bude odpočítaný 1x vstup. Permanentku bude možné použiť aj pre hromadný vstup. Permanentka zvlášť pre dospelých a pre deti do 12r.

 

3.Študentský lístok /ISIC, EURO <26/

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606