magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

O pár dní balónová fiesta
@ Aktuálne -> Rôzne      Jun 04 2014 - 03:47 GMT

Medzinárodná balónová fiesta, ktorá sa uskutoční v dňoch 11. až 14. júna v Košiciach, datuje už svoj 21.ročník. V ranných a podvečerných letoch sa predstaví 20 balónov z rôznych krajín - Slovenska, Česka, Maďarska, Slovinska, Rumunska, Holandska, Poľska. Štarty balónov sú naplánované od obchodného centra Aupark, teda z centra mesta. Balónová fiesta v Košiciach je jednou z mála na svete, kde sa štartuje priamo v centre a radi by sme to zachovali aj do budúcnosti, keďže našim cieľom je okrem iného zaplniť mesto balónmi.

Počas balónovej fiesty v Košiciach je naplánovaných 6 letov ráno a podvečer a už tradičný sprievodný program s nočným nafukovaním balónov a ohňostrojom, ktorý sa uskutoční pred Auparkom. Okrem programu pre rodiny s deťmi, v rámci ktorého sa predstaví aj Maškrtníček sa návštevníci Balónovej fiesty môžu tešiť na koncert Polemicu.

Viac informácií o podujatí nájdete na www.balon.sk

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606