magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Leto v Múzeu V. Löfflera
@ Kultúra -> Výtvarné umenie      Jul 29 2014 - 20:39 GMT

Zaujímavé výstavy, umelecké prostredie, výstavné priestory osviežia počas letných horúčav telo aj dušu, príjemné nádvorie múzea ponúka možnosť pre Vaše deti stráviť zaujímavo časť letných prázdnin.

Rozvíjať výtvarné cítenie, miešanie farieb, a hlavne ich podporiť aby nemali strach kresliť - je najdôležitejšie už v rannom detstve, preto sa snažíme na našich výtvarných workshopoch trpezlivo a s hravosťou priblížiť základy kresby a maľby, možnosť vyskúšať si kresliť portrét či zátišie a odpozorovať si teóriu priamo na vystavených dielach v múzeu, alebo kresliť na stojanoch vo výstavných priestoroch a na nádvorí múzea. Výtvarný program u nás je zaujímavý aj pre pokročilých a starších.

Hravo a jednoducho - práca s ukážkami diel z dejín umenia - v programe napr.: Bod, línia, plocha; Štruktúry; Geometrické tvary; Zátišie; Krajinomaľba; Portrét.

Pre záujem sme sa rozhodli pridať ešte jeden tvorivý týždeň:

AUGUST:

30.7.2014 – 3.8.2014

5.8.2014 - 10.8.2014

 

Od 10.30 - 12.00 pre deti od 5 do 12 rokov

Od 14.00 - 16.30 pre deti od 12 a pre starších

Vstupné na všetky výtvarné akcie 1,– EUR

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk