magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

TABAČKA pozýva
@ Kultúra -> Podujatia      Sep 01 2014 - 18:57 GMT

V stredu Debatujeme o odvahe

Z prvej ruky o svojich skúsenostiach porozpráva učiteľ Oto Žarnay, ktorý prišiel o zamestnanie potom, čo nahlásil plytvanie peniazmi na košickej škole. O odkrývaní podobných príbehov bude hovoriť novinár Dušan Karolyi. Moderuje Zuzana Wienk z Aliancie Fair-playPred debatou vás prevedieme výstavou fotografií Bielych Vrán v komentovanej prehliadke o osudoch odvahy u nás.
Príďte podporiť ľudí, ktorí dokázali nájsť odvahu aj v prostredí, ktoré ju trestá. Prejdite s nimi ich príbehom a zistite, ako sa ich predstavy o odvahe a spravodlivosti menili a čomu všetkému čelili.

Štvrtok:

Voltereta je umeleckým menom barcelonského producenta elektronickej hudby Felipe L. Navarro. Jeho záujem o soundtracky a sound design sa prejavuje spájaním elementov nahrávok v teréne, ambientu, idm a paralelnej práci s hudobnými inštaláciami so silne vizuálnym prístupom k hudbe. Jeho ostatný album vznikol v roku 2010, v októbri plánuje vydanie najnovšej EP. Na Slovensku sa predstaví prvýkrát.

Koncertu predchádza workshop:
http://www.tabacka.sk/sk/show/1662-workshop-navarro
 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk